Niceboy OFFICE M40 Vertical Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Niceboy OFFICE M40 Vertical (54 sidor) i kategorin gå. Denna manual har varit användbar för 40 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
54
Nedladdningar
407
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Niceboy |
| Kategori: | gå |
| Modell: | OFFICE M40 Vertical |
| Vikt: | 90 g |
| Bredd: | 75 mm |
| Djup: | 115 mm |
| Höjd: | 82 mm |
| Frekvensband: | 2.4 GHz |
| Gränssnitt: | RF Trådlös |
| Ergonomisk design: | Ja |
| Antal knappar: | 6 |
| Rörelseupplösning: | 1600 DPI |
| Batterityp: | AAA |
| Antal rörelseupplösningslägen: | 3 |
| Vertikal design: | Ja |
| Antal batterier: | 2 |
| Produktens färg: | Svart |
| Formfaktor: | högerhand |
| Windows-operativsystem som stöds: | Ja |
| Mac-operativsystem som stöds: | Ja |
| Batterier medföljer: | Ja |
| Strömkälla: | Batterier |
| Ändamål: | Kontor |
| Täckning, trådlös router: | 10 m |
| Mottagare medföljer: | Ja |
| Rörelsedetektor-teknik: | Optisk |
| Scroll-typ: | Hjul |
| Antalet rullningshjul: | 1 |
| Rullande riktningar: | Vågrät |
| Anpassningsbar rörelseupplösning: | Ja |
gå Niceboy Manualer
26 September 2025
19 Augusti 2025
9 September 2024
9 September 2024
9 September 2024
gå Manualer
Nyaste gå Manualer
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026