Niceboy ORYX M410 Gravity Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Niceboy ORYX M410 Gravity (38 sidor) i kategorin gå. Denna manual har varit användbar för 20 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
38
Nedladdningar
436
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Niceboy |
| Kategori: | gå |
| Modell: | ORYX M410 Gravity |
| Bredd: | 133 mm |
| Djup: | 87 mm |
| Höjd: | 42 mm |
| Gränssnitt: | USB Type-A |
| Ergonomisk design: | Ja |
| Antal knappar: | 7 |
| Rörelseupplösning: | 12000 DPI |
| Antal programmerbara knappar: | 7 |
| Typ av knappar: | Tryckbara knappar |
| Programmerbara musknappar: | Ja |
| Antal rörelseupplösningslägen: | 6 |
| Kabellängd: | 1.5 m |
| Produktens färg: | Svart |
| Formfaktor: | högerhand |
| Windows-operativsystem som stöds: | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Belysning: | Ja |
| Strömkälla: | Kabel |
| Manual: | Ja |
| Ändamål: | Spela |
| Strömförbrukning: | 100 mA |
| Rörelsedetektor-teknik: | Optisk |
| Scroll-typ: | Hjul |
| Anpassningsbar vikt: | Ja |
| Anpassningsbar rörelseupplösning: | Ja |
| Accelerering (max): | 40 G |
| Pollningsfrekvens: | 1000 hz |
| Balansvikt: | 20 g |
gå Niceboy Manualer
26 September 2025
19 Augusti 2025
2 Januari 2025
9 September 2024
9 September 2024
gå Manualer
Nyaste gå Manualer
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026