Niceboy ORYX M220 Zen Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Niceboy ORYX M220 Zen (21 sidor) i kategorin gå. Denna manual har varit användbar för 28 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
21
Nedladdningar
257
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Niceboy |
| Kategori: | gå |
| Modell: | ORYX M220 Zen |
| Vikt: | 135 g |
| Bredd: | 62 mm |
| Djup: | 121.5 mm |
| Höjd: | 39.21 mm |
| Gränssnitt: | USB Type-A |
| Antal knappar: | 6 |
| Ytfärg: | Monokromatiskt |
| Rörelseupplösning: | 4200 DPI |
| Typ av knappar: | Tryckbara knappar |
| Antal rörelseupplösningslägen: | 6 |
| Musspårningshastighet: | 48 ips |
| Kabellängd: | 1.8 m |
| Produktens färg: | Svart |
| Formfaktor: | högerhand |
| Belysning: | Ja |
| Strömkälla: | Kabel |
| Manual: | Ja |
| Ändamål: | Spela |
| Rörelsedetektor-teknik: | Optisk |
| Scroll-typ: | Hjul |
| Antalet rullningshjul: | 1 |
| Anpassningsbar rörelseupplösning: | Ja |
| Accelerering (max): | 10 G |
| Pollningsfrekvens: | 500 hz |
| Laserstrålens färg: | Röd |
gå Niceboy Manualer
26 September 2025
19 Augusti 2025
2 Januari 2025
9 September 2024
9 September 2024
gå Manualer
Nyaste gå Manualer
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026