Optex RXC-ST Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Optex RXC-ST (2 sidor) i kategorin Detektor. Denna manual har varit användbar för 20 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.9 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
346
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Optex |
| Kategori: | Detektor |
| Modell: | RXC-ST |
| Färg på produkten: | Groen |
| Vikt: | 555 g |
| Bredd: | 127 mm |
| Höjd: | 137 mm |
| Närmaste fokusavstånd: | 2.44 m |
| Prisma typ: | Dak |
| Förstoring: | 10 x |
| Objektiv diameter: | 32 mm |
| Gå ut eleven: | 3.2 mm |
| Ögonlindring: | 14.3 mm |
Detektor Optex Manualer
5 September 2025
4 September 2025
3 September 2025
3 September 2025
19 Juni 2025
Detektor Manualer
Nyaste Detektor Manualer
2 April 2026
28 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
24 Mars 2026