Orbegozo MI 2021 Bruksanvisning
Orbegozo mikrovågsugn MI 2021
Läs gratis den bruksanvisning för Orbegozo MI 2021 (52 sidor) i kategorin mikrovågsugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Orbegozo MI 2021 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/52

MANUALDE INSTRUCCIONES
INSTRUCTIONMANUAL
NOTICE D’EMPLOI
MANUALDE INSTRUÇOÊS
MI 2021
Sonifer,S.A.
AvenidadeSantiago,86
30007Murcia
SPAIN
e-mail: sonifer@sonifer.es
MADEIN P.R.C.
Leaatentamenteeste manual antes deutilizaresteaparatoy guárdeloparafuturasconsultas
Read this manual carefullybeforerunning thisapplianceand save it forreference
Veuillezlireattentivementcemanuelavantd’utilisercetappareiletconservez-lepourtouteconsultation
future
Leiaeste manual cuidadosamenteantes deutilizaresteaparelhoe guarde-oparaconsultafutura.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orbegozo |
| Kategori: | mikrovågsugn |
| Modell: | MI 2021 |
| Produkttyp: | Enbart mikrovågsugn |
| Skivspelare: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 10150 g |
| Bredd: | 450 mm |
| Djup: | 355 mm |
| Höjd: | 260 mm |
| Grill: | Nej |
| Förpackningens bredd: | 490 mm |
| Konvektionsmatlagning: | Nej |
| Ångkokning: | Nej |
| Rotisserie: | Nej |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Produktens färg: | Röd |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Låddjup: | 390 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 11700 g |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Antal spänningsnivåer: | 6 |
| Återuppvärmningsfunktion: | Nej |
| Strömväxlingsteknik: | Nej |
| Fördröjd start timer: | Nej |
| Barnsäkert: | Nej |
| Invändig kapacitet: | 20 l |
| Mikrovågsugnens stryka: | 700 W |
| Ansluten effekt: | 700 W |
| Typ av timer: | Mekanisk |
| Hålla sig varm funktion: | Nej |
| 99-minuterstimer: | 30 min |
| Integrerad huva: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Orbegozo MI 2021 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
mikrovågsugn Orbegozo Manualer
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
2 Augusti 2025
2 Augusti 2025
2 Augusti 2025
mikrovågsugn Manualer
Nyaste mikrovågsugn Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
27 Mars 2026
24 Mars 2026