Orbegozo MIG 2520 Bruksanvisning
Orbegozo mikrovågsugn MIG 2520
Läs gratis den bruksanvisning för Orbegozo MIG 2520 (52 sidor) i kategorin mikrovågsugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 40 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Orbegozo MIG 2520 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/52

MANUALDE INSTRUCCIONES
INSTRUCTION MANUAL
NOTICED’EMPLOI
MANUALDE INSTRUÇOÊS
MIG2520
Sonifer,S.A.
Avenida de Santiago,86
30007Murcia
SPAIN
e-mail: sonifer@sonifer.es
MADE INP.R.C.
Leaatentamenteestemanual antes deutilizar este aparato y guárdelo para futuras consultas
Read thismanual carefully before running this appliance and saveit for reference
Veuillezlireattentivement ce manuelavant d’utilisercetappareiletconservez-lepour toute consultation
future
Leiaestemanual cuidadosamenteantes deutilizar esteaparelhoeguarde-opara consulta futura.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orbegozo |
| Kategori: | mikrovågsugn |
| Modell: | MIG 2520 |
| Produkttyp: | Grillmikrovågsugn |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 14300 g |
| Bredd: | 510 mm |
| Djup: | 430 mm |
| Höjd: | 305 mm |
| Grill: | Ja |
| Förpackningens bredd: | 570 mm |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Produktens färg: | Black, White |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Låddjup: | 455 mm |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Antal spänningsnivåer: | 5 |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Dörr färg: | Vit |
| Invändig kapacitet: | 25 l |
| Mikrovågsugnens stryka: | 900 W |
| Ansluten effekt: | 1000 W |
| Grill styrka: | 1000 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Dörröppningstyp: | Öppnas utåt |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Orbegozo MIG 2520 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
mikrovågsugn Orbegozo Manualer
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
2 Augusti 2025
2 Augusti 2025
2 Augusti 2025
mikrovågsugn Manualer
Nyaste mikrovågsugn Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
27 Mars 2026
24 Mars 2026