Orbegozo MIG 2325 Bruksanvisning
Orbegozo mikrovågsugn MIG 2325
Läs gratis den bruksanvisning för Orbegozo MIG 2325 (58 sidor) i kategorin mikrovågsugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 31 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Orbegozo MIG 2325 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/58

MANUAL DE INSTRUCCIONES
INSTRUCTION MANUAL
NOTICE D´EMPLOI
MANUAL DE INSTRUÇOÊS
MIG 2325
Sonifer,S.A.
Avenidade Santiago,86
30007Murcia
SPAIN
e-mail: sonifer@sonifer.es
MADEIN P.R.C.
Leaatentamenteestemanualantes deutilizar esteaparatoy guárdeloparafuturas
consultas
Read thismanualcarefully before running this applianceand saveit for reference
Veuillezlireattentivement cemanuelavant d’utiliser cet appareilet conservez-le pour
touteconsultationfuture
Leiaeste manualcuidadosamenteantesdeutilizar esteaparelhoe guarde-oparaconsulta
futura.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orbegozo |
| Kategori: | mikrovågsugn |
| Modell: | MIG 2325 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Bredd: | 483 mm |
| Djup: | 357 mm |
| Höjd: | 305 mm |
| Grill: | Ja |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Antal automatiska program: | 9 |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Buttons, Rotary |
| Vikt inkl. förpackning: | 16000 g |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Antal spänningsnivåer: | 8 |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Barnsäkert: | Ja |
| Invändig kapacitet: | 23 l |
| Mikrovågsugnens stryka: | 900 W |
| Ansluten effekt: | - W |
| Grill styrka: | 1000 W |
| Alarm: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Orbegozo MIG 2325 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
mikrovågsugn Orbegozo Manualer
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
2 Augusti 2025
2 Augusti 2025
2 Augusti 2025
mikrovågsugn Manualer
Nyaste mikrovågsugn Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
27 Mars 2026
24 Mars 2026