Orbegozo MIG 2046 Bruksanvisning
Orbegozo mikrovågsugn MIG 2046
Läs gratis den bruksanvisning för Orbegozo MIG 2046 (64 sidor) i kategorin mikrovågsugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 47 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Orbegozo MIG 2046 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/64

MANUAL DE INSTRUCCIONES
INSTRUCTION MANUAL
NOTICE D’EMPLOI
MANUAL DE INSTRUÇOÊS
MIG 2046
Sonifer S.A.
Avenida de Santiago, 86, 30007, Murcia, Spain
sonifer@sonifer.es / www.orbegozo.com
MADE IN P.R.C.
Lea atentamente este manual antes de utilizar este aparato y guárdelo para futuras consultas. Sólo así podrá obtener los
mejores resultados y la máxima seguridad de uso.
Read this manual carefully before running this appliance and save it for reference in order to obtain the best results and
ensure safe use.
Veuillez lire attentivement ce manuel avant d’utiliser cet appareil et conservez-le pour toute consultation future. C’est la
seule façon d’obtenir les meilleurs résultats et une sécurité optimale d’utilisation.
Leia este manual cuidadosamente antes de utilizar este aparelho e guarde-o para consulta futura. Só assim, poderá obter
os melhores resultados e a máxima segurança na utilização.
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Orbegozo |
| Kategori: | mikrovågsugn |
| Modell: | MIG 2046 |
| Produkttyp: | Kombinationsmikrovågsugn |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 10700 g |
| Bredd: | 451 mm |
| Djup: | 288 mm |
| Höjd: | 348 mm |
| Grill: | Ja |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Rotisserie: | Nej |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Antal automatiska program: | 5 |
| Konvektionskraft: | 800 W |
| Produktens färg: | Black, Stainless steel |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Buttons, Rotary |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Apparatens placering: | Ovanför spisen |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Lucköppning: | Sidoöppning |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Invändig kapacitet: | 20 l |
| Mikrovågsugnens stryka: | 700 W |
| Ansluten effekt: | - W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Typ av timer: | Digital |
| Integrerad huva: | Nej |
| Infällbara vred: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Orbegozo MIG 2046 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
mikrovågsugn Orbegozo Manualer
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
3 Augusti 2025
2 Augusti 2025
2 Augusti 2025
2 Augusti 2025
mikrovågsugn Manualer
Nyaste mikrovågsugn Manualer
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
27 Mars 2026
24 Mars 2026