Severin FW 3782 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Severin FW 3782 (166 sidor) i kategorin Köttkvarnar. Denna manual har varit användbar för 44 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
166
Nedladdningar
1.134
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Köttkvarnar |
| Modell: | FW 3782 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 325 mm |
| Djup: | 175 mm |
| Höjd: | 370 mm |
| Antal hastigheter: | 2 |
| Spatel: | Ja |
| Antal plattor: | 4 |
| Medium skärm: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Effekt: | 600 W |
| Material, hölje: | Plast |
| På / av-knapp: | Ja |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Kniv, material: | Rostfritt stål |
| Stabiliserande fötter: | Ja |
| Backning: | Ja |
| Fingaller: | Ja |
| Grovsilen: | Ja |
| Deg plåt: | Ja |
| korv lock: | Ja |
Köttkvarnar Manualer
Nyaste Köttkvarnar Manualer
9 Januari 2025
15 Oktober 2024
15 Oktober 2024
14 Oktober 2024
12 Oktober 2024