Severin KA 4156 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Severin KA 4156 (46 sidor) i kategorin kaffebryggare. Denna manual har varit användbar för 11 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
46
Nedladdningar
1.644
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | KA 4156 |
| Produkttyp: | Droppande kaffebryggare |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 215 mm |
| Djup: | 248 mm |
| Höjd: | 358 mm |
| Sladdförvaring: | Ja |
| Inbyggd kvarn: | Nej |
| Produktens färg: | Black, Red |
| Effekt: | 1000 W |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Kaffe ingångstyp: | Malat kaffe |
| Koppkapacitet: | 10 koppar |
| Upplyst strömbrytare: | Ja |
| Kaffe-tillagning: | Ja |
| Typ av kaffebryggare: | Halvautomatisk |
| Vattennivå indikator: | Ja |
| Multidryck: | Nej |
| Mjölktank: | Nej |
kaffebryggare Severin Manualer
13 Oktober 2024
12 Oktober 2024
23 September 2024
22 September 2024
21 September 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026