Severin KA 4214 Bruksanvisning
Severin kaffebryggare KA 4214
Läs gratis den bruksanvisning för Severin KA 4214 (46 sidor) i kategorin kaffebryggare. Guiden har ansetts hjälpsam av 8 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Severin KA 4214 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/46

Gebrauchsanweisung
Instructions for use
Mode d’emploi
Gebruiksaanwijzing
Instrucciones de uso
Manuale d’uso
Brugsanvisning
Bruksanvisning
Käyttöohje
Instrukcja obsługi
Oδηγίες χρήσεως
Руководство по
эксплуатации
Ka eeautomat
Co ee Maker
Cafetière
Ko ezet apparaat
Cafetera
Ca ettiera
Ka emaskine
Ka ekokare
Kahvinkeitin
Ekspres do kawy
Καφετιέρα
Кофеварка
쮕
ཚ
ও
RUS
FIN
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | KA 4214 |
| Produkttyp: | Droppande kaffebryggare |
| Färg på produkten: | Black, Stainless steel |
| Inbyggd display: | Nej |
| Värmekälla: | Electrisch |
| Vikt: | 22000 g |
| Bredd: | 650 mm |
| Djup: | 490 mm |
| Höjd: | 225 mm |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Snäll: | Grill |
| Vormfaktor: | Tafelblad |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Inbyggd kvarn: | Nej |
| Totala tillgångar: | 2300 W |
| Lock: | Nee |
| Bakyta (BXD): | 640 x 330 mm |
| AC-ingångsspänning: | 230 V |
| Hjulhjul: | Nee |
| Kokyta form: | Rechthoekig |
| Ben: | Nee |
| Rökfunktion: | Nee |
| Produktens färg: | Röd |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Effekt: | 1000 W |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Kaffe ingångstyp: | Malat kaffe |
| Koppkapacitet: | 10 koppar |
| Upplyst strömbrytare: | Ja |
| Kaffe-tillagning: | Ja |
| Typ av kaffebryggare: | Halvautomatisk |
| Vattennivå indikator: | Ja |
| Multidryck: | Nej |
| Kokplatta: | Ja |
| Kanna: | Ja |
| Mjölktank: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin KA 4214 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kaffebryggare Severin Manualer
13 Oktober 2024
12 Oktober 2024
23 September 2024
22 September 2024
21 September 2024
21 September 2024
17 September 2024
16 September 2024
16 September 2024
13 September 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026