Severin KA 5700 Bruksanvisning
Severin kaffebryggare KA 5700
Läs gratis den bruksanvisning för Severin KA 5700 (58 sidor) i kategorin kaffebryggare. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Severin KA 5700 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/58

Kaffeemaschine
Coffee Maker
Cafetière
Koffiezetapparaat
Cafetera
Macchina per caffè
Kaffemaskine
Kaffebryggare
Kahvinkeitin
Ekspres do kawy
Καφετιρα
Кофеварка
Gebrauchsanweisung
Instructions for use
Mode d'emploi
Gebruiksaanwijzing
Instrucciones de uso
Manuale d’uso
Brugsanvisning
Bruksanvisning
Kaffetrakter
Bruksanvisning
Käyttöohje
Instrukcja obsługi
Οδηγες χρσεως
Руководство по
эксплуатации
FIN
RUS
2555043
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | KA 5700 |
| Produkttyp: | Droppande kaffebryggare |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 298 mm |
| Djup: | 187 mm |
| Höjd: | 442 mm |
| Sladdförvaring: | Ja |
| Inbyggd kvarn: | Nej |
| Produktens färg: | Svart |
| Effekt: | 1450 W |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Kaffe ingångstyp: | Malat kaffe |
| Koppkapacitet: | 8 koppar |
| Anti-dropp funktion: | Ja |
| Upplyst strömbrytare: | Ja |
| Kaffe-tillagning: | Ja |
| Typ av kaffebryggare: | Halvautomatisk |
| Vattennivå indikator: | Ja |
| Multidryck: | Nej |
| Hålla sig varm funktion: | Ja |
| Mjölktank: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin KA 5700 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kaffebryggare Severin Manualer
13 Oktober 2024
12 Oktober 2024
23 September 2024
22 September 2024
21 September 2024
21 September 2024
17 September 2024
16 September 2024
16 September 2024
13 September 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026