Severin KA 9254 Bruksanvisning
Severin kaffebryggare KA 9254
Läs gratis den bruksanvisning för Severin KA 9254 (88 sidor) i kategorin kaffebryggare. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Severin KA 9254 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/88

DEGebrauchsanweisung
GBInstructions for use
FRMode d’emploi
NLGebruiksaanwijzing
ESInstrucciones de uso
ITManuale d’uso
DKBrugsanvisning
SEBruksanvisning
FIKäyttöohje
PT Manual de instruções
PLInstrukcja obsługi
GROδηγίες χρήσεως
ART.-NO. KA 9250 / 9251 / 9252 / 9253 / 9254 / 9255 / 9256 / 9257
Kaffeeautomat 4
Coffee Maker 11
Cafetière 17
Koffiezetapparaat 24
Cafetera 31
Caffettiera 38
Kaffemaskine 45
Kaffekokare 51
Kahvinkeitin 57
Cafeteira elétrica 63
Ekspres do kawy 69
Καφετιέρα 76
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | KA 9254 |
| Produkttyp: | Droppande kaffebryggare |
| Färg på produkten: | Zilver |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 400 g |
| Bredd: | 140 mm |
| Djup: | 220 mm |
| Höjd: | 35 mm |
| Sladdlängd: | 0.8 m |
| Förpackningens bredd: | 260 mm |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Sladdförvaring: | Ja |
| Inbyggd kvarn: | Nej |
| Synlig vattennivå: | Ja |
| Kaffefilter: | Ja |
| Antal-produkter-ingår: | 1 stuk(s) |
| Klämöppning: | 50 mm |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Effekt: | 1000 W |
| Låddjup: | 260 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 2797 g |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Kaffe ingångstyp: | Malat kaffe |
| Koppkapacitet: | 8 koppar |
| Upplyst strömbrytare: | Ja |
| Kaffe-tillagning: | Ja |
| Typ av kaffebryggare: | Helautomatisk |
| Behållare för bryggt kaffe: | Kanna |
| Vattennivå indikator: | Ja |
| Multidryck: | Nej |
| Typ av aktivering: | Tryckknapp |
| Hålla sig varm funktion: | Ja |
| Surround modes quantity: | 1 l |
| Löstagbar filterhållare: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin KA 9254 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kaffebryggare Severin Manualer
13 Oktober 2024
12 Oktober 2024
23 September 2024
22 September 2024
21 September 2024
21 September 2024
17 September 2024
16 September 2024
16 September 2024
13 September 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026