Severin KA 4809 Bruksanvisning
Severin kaffebryggare KA 4809
Läs gratis den bruksanvisning för Severin KA 4809 (76 sidor) i kategorin kaffebryggare. Guiden har ansetts hjälpsam av 31 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Severin KA 4809 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/76

DEGebrauchsanweisung
GBInstructions for use
FRMode d’emploi
NLGebruiksaanwijzing
ESInstrucciones de uso
ITManuale d’uso
DKBrugsanvisning
SEBruksanvisning
FIKäyttöohje
PLInstrukcja obsługi
GROδηγίες χρήσεως
RUРуководство по эксплуатации
ART.-NO. KA 4808 / KA 4809
Kaffeeautomat 4
Coffee Maker 10
Cafetière 15
Koffiezet apparaat 21
Cafetera 27
Caffettiera 33
Kaffemaskine 39
Kaffekokare 44
Kahvinkeitin 49
Ekspres do kawy 54
Καφετιέρα 60
Кофеварка 66
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | KA 4809 |
| Produkttyp: | Droppande kaffebryggare |
| Färg på produkten: | Black, White |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | - g |
| Bredd: | - mm |
| Djup: | - mm |
| Höjd: | - mm |
| Sladdlängd: | 0.85 m |
| Förpackningens bredd: | 150 mm |
| Blåtand: | Nee |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Skärm diagonal: | 7 " |
| Upplösning: | 800 x 480 Pixels |
| Processorfrekvens: | 1 GHz |
| Intern lagringskapacitet: | 4 GB |
| Minneskortets maximala kapacitet: | 32 GB |
| GPS: | Nee |
| Plats position: | Nee |
| Vormfaktor: | Slate |
| Främre kameraupplösning (numerisk): | 0.3 MP |
| Videoinspelning: | Ja |
| Inkluderar operativsystem: | Android |
| Plattform: | Android |
| Integrerad minneskortläsare: | Ja |
| Kompatibla minneskort: | MicroSD (TransFlash) |
| Touch-teknik: | Multi-touch |
| Google-applikationer: | Google Play |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal USB 2.0-portar: | 1 |
| Mikrofon, linjeingång: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Maximal videoupplösning: | - Pixels |
| Inbyggd mikrofon: | Ja |
| Internminne: | 0.5 GB |
| Förvarings media: | Flash |
| Batteritid/batteritid: | - uur |
| Operativsystem version: | 4.1 |
| Typ av enhet: | Minitablet |
| Intel® Wireless Display (Intel® WiDi): | Nee |
| Inbyggd kvarn: | Nej |
| Justerbar kaffestyrka: | Nej |
| Fram kamera: | Ja |
| Intel® My WiFi Technology (Intel® MWT): | Nee |
| Intel® Smart Response Technology: | Nee |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology): | Nee |
| Intel® Turbo Boost-teknik: | Nee |
| Intel® Small Business Advantage (Intel® SBA): | Nee |
| Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT): | Nee |
| Backkamera: | Nee |
| Hörlurarna avstängda: | Ja |
| Intel® Anti-Theft Technology (Intel® AT): | Nee |
| Intel® Rapid Start-teknik: | Nee |
| Intel® Smart Connect-teknik: | Nee |
| Tangentbord ingår: | Nee |
| Kaffefilter: | Ja |
| Wifi: | Ja |
| Produktens färg: | Stainless steel, White |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Effekt: | 750 W |
| Låddjup: | 227 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 1301 g |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Kaffe ingångstyp: | Malat kaffe |
| Koppkapacitet: | 4 koppar |
| Upplyst strömbrytare: | Ja |
| Kaffe-tillagning: | Ja |
| Typ av kaffebryggare: | Helautomatisk |
| Behållare för bryggt kaffe: | Kanna |
| Multidryck: | Nej |
| Typ av aktivering: | Tryckknapp |
| Hålla sig varm funktion: | Ja |
| Löstagbar filterhållare: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin KA 4809 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kaffebryggare Severin Manualer
13 Oktober 2024
12 Oktober 2024
23 September 2024
22 September 2024
21 September 2024
21 September 2024
17 September 2024
16 September 2024
16 September 2024
13 September 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026