Severin KA 5762 Bruksanvisning
Severin kaffebryggare KA 5762
Läs gratis den bruksanvisning för Severin KA 5762 (60 sidor) i kategorin kaffebryggare. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Severin KA 5762 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/60

Kaffeemaschine 4
Coffee Maker 9
Cafetière 14
Koffiezetapparaat 19
Cafetera 24
Macchina per caffè 29
Kaffemaskine 34
Kaffebryggare 39
Kahvinkeitin 44
Máquina de café 48
Kaffetrakter 53
Ekspres do kawy 57
ART.-NO. KA 5762
DEGebrauchsanleitung
GBInstructions for use
FRMode d’emploi
NLGebruiksaanwijzing
ESInstrucciones de uso
ITManuale d’uso
DKBrugsanvisning
SEBruksanvisning
FIKäyttöohje
PTManual de instruções
NOBruksanvisning
PLInstrukcja obsługi
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | KA 5762 |
| Produkttyp: | Droppande kaffebryggare |
| Färg på produkten: | Rood |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 3699 g |
| Bredd: | 315 mm |
| Djup: | 200 mm |
| Höjd: | 445 mm |
| Förpackningens bredd: | 320 mm |
| Antal lampor: | 10 lampen |
| Typ av lampa: | LED |
| Batteri/Batterispänning: | 4.5 V |
| Vattentät: | Nee |
| Antal batterier/batterier som stöds: | 3 |
| Inbyggd kvarn: | Nej |
| Klockfunktion: | Ja |
| Magnet: | Ja |
| Ljuseffekt (max): | 150 lm |
| Batterityp: | AAA |
| Ficklampa typ: | Zaklamp met magnetische montage |
| Garantiperiod: | 2 År |
| Produktens färg: | Black, Stainless steel |
| Skärmtyp: | LED |
| Effekt: | 1580 W |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 240 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 5194 g |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Kaffe ingångstyp: | Malat kaffe |
| Espresso-tillagning: | Nej |
| Typ av kaffebryggare: | Halvautomatisk |
| Vattennivå indikator: | Ja |
| Hålla sig varm funktion: | Ja |
| Mjölktank: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin KA 5762 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kaffebryggare Severin Manualer
13 Oktober 2024
12 Oktober 2024
23 September 2024
22 September 2024
21 September 2024
21 September 2024
17 September 2024
16 September 2024
16 September 2024
13 September 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026