Severin KA 5361 Bruksanvisning
Severin kaffebryggare KA 5361
Läs gratis den bruksanvisning för Severin KA 5361 (52 sidor) i kategorin kaffebryggare. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Severin KA 5361 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/52

FIN
RUS
Kaffeeautomat
Coffee maker
Cafetière
Koffiezetapparaat
Cafetera
Macchina da caffè
Kaffemaskine
Kaffekokare
Kahvinkeitin
Ekspres do kawy
Καφετιρα
Руководство по
эксплуатации
кофеварки
Manuale d’uso
Instrucciones de uso
Gebruiksaanwijzing
Mode d'emploi
Instructions for use
Gebrauchsanweisung
Brugsanvisning
Bruksanvisning
Käyttöohje
Instrukcja obsługi
Руководство по эксплуатации
Οδηγες χρσεως
1303043
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | kaffebryggare |
| Modell: | KA 5361 |
| Produkttyp: | Droppande kaffebryggare |
| Färg på produkten: | Wit |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 42 mm |
| Djup: | 79 mm |
| Höjd: | 10 mm |
| Snäll: | Elektronische omgevingsthermometer |
| Husmaterial: | Kunststof |
| Vattentankens kapacitet: | 1.4 l |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Sladdförvaring: | Ja |
| Måttenhet temperatur: | F, °C |
| Inbyggd kvarn: | Nej |
| Temperaturmätningsområde: | -10 - 50 °C |
| Type beeldscherm: | Digitaal |
| Skärmstorlek: | Rechthoekig |
| Produktens färg: | Svart, silver |
| Effekt: | 1200 W |
| Apparatens placering: | Bänkdiskmaskin |
| Kaffe ingångstyp: | Malat kaffe |
| Koppkapacitet: | 10 koppar |
| Anti-dropp funktion: | Ja |
| Flyttbar vattentank: | Ja |
| Upplyst strömbrytare: | Ja |
| Kaffe-tillagning: | Ja |
| Vattennivå indikator: | Ja |
| Multidryck: | Nej |
| Kokplatta: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin KA 5361 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kaffebryggare Severin Manualer
13 Oktober 2024
12 Oktober 2024
23 September 2024
22 September 2024
21 September 2024
21 September 2024
17 September 2024
16 September 2024
16 September 2024
13 September 2024
kaffebryggare Manualer
Nyaste kaffebryggare Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026