Severin KS 9892 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Severin KS 9892 (100 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 16 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
100
Nedladdningar
1.502
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KS 9892 |
| Färg på produkten: | Blauw |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 900 g |
| Bredd: | 220 mm |
| Djup: | 165 mm |
| Höjd: | 260 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 118 kWh |
| Vattennivåindikator: | Ja |
| Förpackningens vikt: | 1500 g |
| Förpackningens bredd: | 180 mm |
| Djuppackning: | 225 mm |
| Förpackningshöjd: | 255 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Håll varm funktion: | Nee |
| Användarmanual: | Ja |
| Tvättbart filter: | Ja |
| Avtagbart filter: | Ja |
| Kraftkälla: | AC |
| Tillgångar: | 3000 W |
| Maximal ineffekt: | 3000 W |
| Vattentankens kapacitet: | 1.7 l |
| Termostat: | Ja |
| Dolt värmeelement: | Ja |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Överhettningsskydd: | Ja |
| Filtrering: | Ja |
| Trådlös: | Ja |
| Torrkokningsskydd: | Ja |
| Antikalkfilter: | Ja |
| Bas med 360 graders rotationsvinkel: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 / 60 Hz |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 8516108000 |
| Avtagbart-lock: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Låddjup: | 545 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 30000 g |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Bärbar |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Ljudnivå Lc IEC: | 43 dB |
| Klimatkategori: | ST (subtropisk) |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frysfritt system: | Nej |
| Kylkapacitet brutto: | 102 l |
| Kylkapacitet netto: | - l |
| Vattenberedare: | Nej |
| Porttyp: | Single |
kylskåp Severin Manualer
19 Oktober 2025
18 Oktober 2025
19 Februari 2025
14 Februari 2025
14 Februari 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026