Severin TKB 2924 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Severin TKB 2924 (101 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 37 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Severin TKB 2924 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/101

DEGebrauchsanweisung
GBInstructions for use
FRMode d’emploi
NLGebruiksaanwijzing
ESInstrucciones de uso
ITManuale d’uso
DKBrugsanvisning
SEBruksanvisning
FIKäyttöohje
PLInstrukcja obsługi
GROδηγίες χρήσεως
RUРуководство по эксплуатации
ART.-NO. TKB 2924
Kühlbox 4
Electric cool-box 12
Glacière électrique 19
Elektrische Koelbox 27
Nevera portátil eléctrica 35
Refrigeratore portatile elettrico 43
Elektrisk køleboks 51
Elektrisk kylbox 58
Sähkökäyttöinen kylmälaukku 65
Przenośna lodówka 72
Ηλεκτρικό ψυγειάκι 80
Термоэлектрическая сумка-холодильник 88
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | TKB 2924 |
| Vikt: | 4140 g |
| Bredd: | 398 mm |
| Djup: | 297 mm |
| Höjd: | 416 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 75 kWh |
| Förpackningens bredd: | 406 mm |
| Bärhandtag: | Ja |
| Kapacitet: | 19 l |
| Bärbar: | Ja |
| Produktens färg: | Green, Grey |
| Effekt: | 58 W |
| Låddjup: | 304 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 5054 g |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Energiklass: | E |
| Material, hölje: | Plast |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömkälla: | Elektrisk |
| Bulleremission, klass: | D |
| Ljudnivå Lc IEC: | 49 dB |
| Hanterar mängd: | 1 |
| Hålla sig varm funktion: | Ja |
| Upphängt lock: | Ja |
| Kylningsintervall: | 20 - 50 ° C |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin TKB 2924 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Severin Manualer
29 September 2024
21 September 2024
31 Augusti 2024
23 Augusti 2024
22 Augusti 2024
22 Augusti 2024
22 Augusti 2024
21 Augusti 2024
21 Augusti 2024
18 Augusti 2024
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026