Severin TKB 2925 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Severin TKB 2925 (105 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 24 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Severin TKB 2925 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/105

DEGebrauchsanweisung
GBInstructions for use
FRMode d’emploi
NLGebruiksaanwijzing
ESInstrucciones de uso
ITManuale d’uso
DKBrugsanvisning
SEBruksanvisning
FIKäyttöohje
PLInstrukcja obsługi
GROδηγίες χρήσεως
RUРуководство по эксплуатации
ART.-NO. TKB 2925
Kühlbox 4
Electric cool-box 12
Glacière électrique 19
Elektrische Koelbox 27
Nevera portátil eléctrica 35
Refrigeratore portatile elettrico 43
Elektrisk køleboks 52
Elektrisk kylbox 59
Sähkökäyttöinen kylmälaukku 66
Przenośna lodówka 73
Ηλεκτρικό ψυγειάκι 82
Термоэлектрическая сумка-холодильник 91
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Severin |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | TKB 2925 |
| Vikt: | 700 g |
| Bredd: | 445 mm |
| Djup: | 320 mm |
| Höjd: | 450 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 76 kWh |
| Förpackningens bredd: | 456 mm |
| Bärhandtag: | Ja |
| Kapacitet: | 25 l |
| Frekvensomfång: | 10Hz - 40kHz |
| Mått (B x D x H): | 158 x 135 x 53 mm |
| Total harmonisk distorsion (THD): | 0.005 procent |
| Bärbar: | Ja |
| Produktens färg: | Green, Grey |
| Effekt: | 58 W |
| Låddjup: | 331 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 5707 g |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Energiklass: | E |
| Material, hölje: | Plast |
| Kabel inkluderad: | USB |
| Strömkälla av typen: | USB |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömkälla: | Elektrisk |
| Bulleremission, klass: | D |
| Ljudnivå Lc IEC: | 49 dB |
| Hanterar mängd: | 1 |
| Hålla sig varm funktion: | Ja |
| Upphängt lock: | Ja |
| Kylningsintervall: | 20 - 50 ° C |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Severin TKB 2925 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys Severin Manualer
29 September 2024
21 September 2024
31 Augusti 2024
23 Augusti 2024
22 Augusti 2024
22 Augusti 2024
22 Augusti 2024
21 Augusti 2024
21 Augusti 2024
18 Augusti 2024
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026