Smeg C8174TNE Bruksanvisning
Smeg Kyl-frys kombinationer C8174TNE
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg C8174TNE (18 sidor) i kategorin Kyl-frys kombinationer. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Smeg C8174TNE eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/18

C8174TNE
it
de
fr
es
pt
nl Gebruiksaanwijzing
Instruction Manual
Manuale di istruzioni
Gebrauchsanweisung
Notice d'utilisation
Instrucciones de uso
Manual de Instruções
Built-in Refrigerator
Frigorifero da incasso
en
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Kyl-frys kombinationer |
| Modell: | C8174TNE |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 61000 g |
| Bredd: | 540 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 1775 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 252 kWh |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Fryskapacitet: | 3.5 kg/24h |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Semesterfunktion: | Ja |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Automatisk avfrostning (frys): | Ja |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Kylsystem: | Ventilerad |
| Djup utan handtag: | 545 mm |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LCD |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 13 h |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | E |
| Antal hyllor i frysen: | 2 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Isbricka: | Ja |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Total kapacitet netto: | 254 l |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 38 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Multi-luftflödessystem (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 3 |
| Äggfack: | Ja |
| Superkylningsfunktion: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Installationsfack, bredd: | 560 mm |
| Installationsfack, djup: | 555 mm |
| Installationsfack, höjd: | 1788 mm |
| Barnsäkert: | Nej |
| Ansluten effekt: | 125 W |
| Frys - Antal hyllor: | 7 |
| Fryskapacitet netto.: | 69 l |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 275 l |
| Kylkapacitet brutto: | 275 l |
| Kylkapacitet netto: | 254 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Inbyggd förmåga: | Ja |
| Frostfri (frys): | Ja |
| Färskzon-fack nettokapacitet: | 166 l |
| Multi-luftflödessystem (frys): | Ja |
| Innerbelysning, frys: | Ja |
| Freshness-galler: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg C8174TNE ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Kyl-frys kombinationer Smeg Manualer
9 Januari 2025
9 Januari 2025
9 Januari 2025
9 Januari 2025
14 Oktober 2024
14 Oktober 2024
13 Oktober 2024
13 Oktober 2024
12 Oktober 2024
12 Oktober 2024
Kyl-frys kombinationer Manualer
Nyaste Kyl-frys kombinationer Manualer
3 April 2025
2 April 2025
25 Februari 2025
25 Februari 2025
6 Februari 2025
25 Januari 2025
10 Januari 2025
10 Januari 2025
10 Januari 2025
10 Januari 2025