Smeg CF33BP Bruksanvisning
Smeg Kyl-frys kombinationer CF33BP
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg CF33BP (14 sidor) i kategorin Kyl-frys kombinationer. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Smeg CF33BP eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/14

EN Instruction for use
D Gebrauchsanweisung
FR Notice d’utilisation
IT Istruzioni per l'uso
ES Instrucciones para el uso
PT Instruções de utilização
CF33BP
CF33SP
CF33XP
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Kyl-frys kombinationer |
| Modell: | CF33BP |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 649 mm |
| Höjd: | 1849 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 282 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 5 kg/24h |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Frysläge: | Bottom-placerade |
| antal stjärnor: | 4* |
| Flaskställ: | Ja |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Kylsystem: | Ventilerad |
| Termostat: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Formfaktor: | Upprätt |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 18 h |
| Lamptyp: | LED |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Total kapacitet netto: | 295 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 42 dB |
| Klimatkategori: | SN-ST |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Multi-luftflödessystem (kyl): | Nej |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frys - Antal hyllor: | 2 |
| Fryskapacitet netto.: | 90 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Total kapacitet, brutto: | 340 l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 205 l |
| Färska zon fack: | Nej |
| Porttyp: | Dubbel |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg CF33BP ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Kyl-frys kombinationer Smeg Manualer
9 Januari 2025
9 Januari 2025
9 Januari 2025
9 Januari 2025
14 Oktober 2024
14 Oktober 2024
13 Oktober 2024
13 Oktober 2024
12 Oktober 2024
12 Oktober 2024
Kyl-frys kombinationer Manualer
Nyaste Kyl-frys kombinationer Manualer
3 April 2025
2 April 2025
25 Februari 2025
25 Februari 2025
6 Februari 2025
25 Januari 2025
10 Januari 2025
10 Januari 2025
10 Januari 2025
10 Januari 2025