Smeg FAB30ROR5 Bruksanvisning
Smeg Kyl-frys kombinationer FAB30ROR5
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FAB30ROR5 (16 sidor) i kategorin Kyl-frys kombinationer. Guiden har ansetts hjälpsam av 31 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Smeg FAB30ROR5 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Kyl-frys kombinationer |
| Modell: | FAB30ROR5 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 78600 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 728 mm |
| Höjd: | 1720 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 156 kWh |
| Sladdlängd: | 1.35 m |
| Förpackningens bredd: | 685 mm |
| Fryskapacitet: | 4 kg/24h |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Semesterfunktion: | Nej |
| Temperaturlarm: | Nej |
| Flaskställ: | Ja |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Automatisk avfrostning (frys): | Nej |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Ursprungsland: | Italien |
| Djup utan handtag: | 728 mm |
| Produktens färg: | Orange |
| Låddjup: | 860 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 92400 g |
| Typ av strömkontakt: | Type F (CEE 7/4) |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 30 h |
| Djup med öppen dörr: | 1197 mm |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | D |
| Material, hölje: | Stål |
| Antal hyllor i frysen: | 2 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hyllor material: | Glas |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Total kapacitet netto: | 294 l |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 37 dB |
| Klimatkategori: | ST-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Nej |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Nej |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 3 |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Strömväxlingsteknik: | Ja |
| Ansluten effekt: | 100 W |
| Frys - Antal hyllor: | 1 |
| Fryskapacitet netto.: | 72 l |
| Total kapacitet, brutto: | 298 l |
| Kylkapacitet netto: | 222 l |
| Färska zon fack: | Nej |
| Bredd med öppen dörr: | 926 mm |
| Frostfri (frys): | Nej |
| Kemikalieskatt (Sverige): | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FAB30ROR5 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Kyl-frys kombinationer Smeg Manualer
9 Januari 2025
9 Januari 2025
9 Januari 2025
9 Januari 2025
14 Oktober 2024
14 Oktober 2024
13 Oktober 2024
13 Oktober 2024
12 Oktober 2024
12 Oktober 2024
Kyl-frys kombinationer Manualer
Nyaste Kyl-frys kombinationer Manualer
3 April 2025
2 April 2025
25 Februari 2025
25 Februari 2025
6 Februari 2025
25 Januari 2025
10 Januari 2025
10 Januari 2025
10 Januari 2025
10 Januari 2025