Smeg KDD90CNE Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KDD90CNE (72 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Smeg KDD90CNE eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/72

KDD90CNE
IT
LIBRETTO DI USO
EN
USER MANUAL
FR
MANUEL D’UTILISATION
DE
BEDIENUNGSANLEITUNG
NL
GEBRUIKSAANWIJZING
ES
MANUAL DE USO
PT
LIVRO DE INSTRUÇÕES PARA UTILIZAÇÃO
RU
РУКОВОДСТВО ПО ЭКСПЛУАТАЦИИ
SV
BRUKSANVISNING
DA
BRUGSVEJLEDNING
PL
INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA
NO
BRUKSVEILEDNING
FI
KÄYTTÖOHJEET
AR
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KDD90CNE |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 880 mm |
| Djup: | 120 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 58 kWh |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Motoreffekt: | 270 W |
| Belysningsstyrka: | 200 lx |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 40 dB |
| Antal lampor: | 1 lampor |
| Antal filter: | 2 styck |
| Antal hastigheter: | 4 |
| Dimbar belysning: | Ja |
| Modell: | Inbyggd |
| Produktens färg: | Svart |
| Skärmtyp: | LCD |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Löstagbart filter: | Ja |
| Tryck (Pa): | 441 |
| Fettfilter typ: | Aluminium |
| Höjd (max.): | 1044 mm |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Material, hölje: | Glas |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Ljudnivå Lc IEC: | 54 dB |
| Lampor: | 7 W |
| Ansluten effekt: | 277 W |
| Typ av fläkt: | Frånluft/recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | 430 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Energiklass, flödesdynamik: | A |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | D |
| Belysningsposition: | Framsida |
| Filterrengöring indikator: | Ja |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 60 dB |
| Bullernivå (intensiv hastighet): | 70 dB |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 54 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KDD90CNE ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025