Smeg KMN75X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KMN75X (12 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Smeg KMN75X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KMN75X |
| Bredd: | 750 mm |
| Djup: | 370 mm |
| Höjd: | 720 mm |
| Motoreffekt: | 380 W |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Modell: | Väggmonterad |
| Produktens färg: | Svart, silver |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Sensor |
| Fettfilter typ: | Rostfritt stål |
| Lamptyp: | halogen |
| Ljudnivå Lc IEC: | 68 dB |
| Lampor: | 20 W |
| Typ av fläkt: | Bedrivs |
| Maximal flödeskapacitet: | 930 m³/h |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KMN75X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025