Smeg MT916X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg MT916X (8 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Smeg MT916X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/8

Notice d’installation du moteur groupe
Installation instructions of the motor unit
Anweisungen für die Installation der Motoreinheit
Instructies voor het installeren van de motor-unit
Instrucciones para instalación del grupo motor
Istruzioni di installazione del gruppo motore
Instruções de instalação do grupo motor
Instruktioner för installation av motorenheten
Veiledning for installasjon av motorenhet
Moottorikoneikon asennusohjeet
Installeringsvejledning til motorenheden
Οδηγιες εγκαταστασης της µοναδας κινητηρα
Инструкции по установке моторного блока
Instrukcje instalacji zespołu silnika
Tájékoztató a motor beszereléséhez
Návod k instalaci motorového agregátu
Montaj ve kullanım limatlatarı
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | MT916X |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 445 mm |
| Djup: | 170 mm |
| Höjd: | 480 mm |
| Motoreffekt: | 186 W |
| Modell: | Väggmonterad |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Ljudnivå Lc IEC: | 49 dB |
| Inbyggd förmåga: | Nej |
| Maximal flödeskapacitet: | 1000 m³/h |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg MT916X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025