Smeg KI120X-1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KI120X-1 (13 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Smeg KI120X-1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/13

Libretto di Istruzioni
Instructions Manual
Manuel d’Instructions
Bedienungsanleitung
Gebruiksaanwijzing
Manual de instrucciones
Manual de Instruções
KI120X-1
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KI120X-1 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 1200 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 870 mm |
| Motoreffekt: | 250 W |
| Antal lampor: | 4 lampor |
| Höjd (min): | 870 mm |
| Antal filter: | 3 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Modell: | Köksö |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Fettfilter typ: | Aluminium |
| Höjd (max.): | 1150 mm |
| Lamptyp: | halogen |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Lampor: | 20 W |
| Inbyggd förmåga: | Nej |
| Maximal flödeskapacitet: | 660 m³/h |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 68 dB |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 63 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KI120X-1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025