Smeg KV694R Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KV694R (39 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Smeg KV694R eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/39

ANGLED HOOD
Instructions booklet
1
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KV694R |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 895 mm |
| Djup: | 439 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 42 kWh |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Belysningsstyrka: | 142 lx |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 47 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Tvättbart filter: | Ja |
| Antal filter: | 2 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Dimbar belysning: | Ja |
| Modell: | Väggmonterad |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Löstagbart filter: | Ja |
| Tryck (Pa): | 485 |
| Fettfilter typ: | Rostfritt stål |
| Höjd (max.): | 459 mm |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Material, hölje: | Glas |
| Växelström Frekvens: | 50 / 60 hz |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Ljudnivå Lc IEC: | 67 dB |
| Lampor: | 2.1 W |
| Ansluten effekt: | 279 W |
| Typ av fläkt: | Frånluft/recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | 820 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Diskmaskin filter: | Ja |
| Energiklass, flödesdynamik: | A |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | E |
| Belysningsposition: | Sida |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 66 dB |
| Bullernivå (intensiv hastighet): | 70 dB |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 55 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KV694R ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025