Smeg KPF36UAN Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg KPF36UAN (11 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 19 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
11
Nedladdningar
328
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KPF36UAN |
| Produktens färg: | Schwarz |
| Höhe: | 489 mm |
| Breite: | 362 mm |
| Tiefe: | 236 mm |
| Panel-Montage-Schnittstelle: | 100 x 100,200 x 100,200 x 200,400 x 200 mm |
| Fästtyp: | Tisch/Bank |
| Höchstgewichtskapazität: | 68 kg |
| Minimum Bildschirmgröße: | 30 Zoll |
| Maximale Bildschirmgröße: | 55 Zoll |
| Anzahl der Display unterstützt: | 1 |
| Minimalt VESA-fäste: | 100 x 100 mm |
| Maximalt-VESA-fäste: | 400 x 200 mm |
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025