Smeg KSEG5XSA Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KSEG5XSA (2 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Smeg KSEG5XSA eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/2

IT Istruzioni di montaggio e d'uso
EN Instruction on mounting and use
PT Instruções para montagem e utilização
ES Montaje y modo de empleo
FR Prescriptions de montage et mode d’emploi
NL Montagevoorschriften en gebruiksaanwijzingen
DE Montage- und Gebrauchsanweisung
FI Asennus- ja käyttöohjeet
SV Monterings- och bruksanvisningar
NO Instrukser for montering og bruk
DA Bruger- og monteringsvejledning
RU
PL Instrukcja montau i obsugi
AR
KSEG5XSA
KSEG7XSA
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSEG5XSA |
| Bredd: | 524 mm |
| Djup: | 289 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 109.1 kWh |
| Motoreffekt: | - W |
| Belysningsstyrka: | 761 lx |
| Motor ingår: | Ja |
| Antal motorer: | 1 |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 54 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Antal filter: | 2 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Modell: | Inbyggd |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Tryck (Pa): | 334 |
| Fettfilter typ: | Aluminium |
| Höjd (max.): | 374.7 mm |
| Lamptyp: | LED |
| Ljudnivå Lc IEC: | 70 dB |
| Lampor: | 5 W |
| Ansluten effekt: | 285 W |
| Typ av fläkt: | Bedrivs |
| Maximal flödeskapacitet: | 691 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Energiklass, flödesdynamik: | C |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | C |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 74 dB |
| Kontrollventil: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KSEG5XSA ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025