Smeg KSET56LXE2 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KSET56LXE2 (12 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Smeg KSET56LXE2 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSET56LXE2 |
| Vikt: | 6600 g |
| Bredd: | 566 mm |
| Djup: | 276 mm |
| Höjd: | 380 mm |
| Förpackningens bredd: | 660 mm |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 48 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Höjd (min): | 208 mm |
| Antal filter: | 1 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Modell: | Inbyggd |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Låddjup: | 230 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 7380 g |
| Lamptyp: | LED |
| Brand kompatibilitet: | Smeg |
| Ljudnivå Lc IEC: | 66 dB |
| Lampor: | 2.5 W |
| Typ av fläkt: | Frånluft/recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | 255 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Nej |
| Energiklass, flödesdynamik: | E |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | D |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 66 dB |
| Minsta avstånd från elektrisk spis: | 500 mm |
| Minsta avstånd från gashäll: | 650 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KSET56LXE2 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025