Smeg LSA6544B Bruksanvisning
Smeg tvättmaskin LSA6544B
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg LSA6544B (37 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 24 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Smeg LSA6544B eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/37

INSTRUCTION MANUAL
GUIDE FOR USING THE DISHWASHER AND THE WASHING PROGRAMS
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | LSA6544B |
| Färg på produkten: | Pink, White |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 49 g |
| Bredd: | 98 mm |
| Djup: | 7 mm |
| Höjd: | 49 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A |
| Ljudnivå (tvätt): | 44 dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | - RPM |
| Beeldscherm: | LCD |
| Skärm diagonal: | 2.8 " |
| Upplösning: | 400 x 240 Pixels |
| Pekskärm: | Nee |
| Kontinuerlig ljuduppspelningstid: | - uur |
| Ljudformat som stöds: | MP3, WAV, WMA |
| Cykeltid (max): | 160 min |
| Antal tvättprogram: | 13 |
| Kompatibla minneskort: | microSDHC |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Black |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| FM-radio: | Ja |
| Röstinspelning: | Ja |
| Equalizerinställningar: | Ja |
| Firmware-uppgradering möjlig: | Ja |
| Total lagringskapacitet: | 8 GB |
| Kompatibla operativsystem: | Windows XP, Vista, 7 |
| Minsta systemkrav: | USB |
| Typ av lagringsmedium: | Flashgeheugen |
| Nominell kapacitet: | - kg |
| Batteriteknik: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Produktens färg: | Silver |
| Tvättklass: | A |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Upp |
| Laddning: | Toppmatad |
| Ljudnivå (spinn): | - dB |
| Vattenförbrukning per omgång: | 12 l |
| Energiförbrukning vid tvätt: | 0.98 kWh |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg LSA6544B ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Smeg Manualer
11 Oktober 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
6 Juni 2025
1 April 2025
10 Mars 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026