Smeg SW127D Bruksanvisning
Smeg tvättmaskin SW127D
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg SW127D (20 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Smeg SW127D eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/20

Washing Machine
Lavatrice
SW127D
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | SW127D |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 565 mm |
| Höjd: | 840 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Ljudnivå (tvätt): | - dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1200 RPM |
| Antal tvättprogram: | 16 |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Black |
| Minsta centrifugeringshastighet: | 400 RPM |
| Nominell kapacitet: | 7 kg |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LCD |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Laddning: | Frontmatad |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Centrifugering klass: | B |
| Ljudnivå (spinn): | 75 dB |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Justerbar centrifugeringshastighet: | Ja |
| Vattenförbrukning per omgång: | - l |
| Energiförbrukning vid tvätt: | - kWh |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Lastbalansering systemet: | Ja |
| Skumkontrollssystem: | Ja |
| Material, trumma: | Rostfritt stål |
| Extrasköljning: | Ja |
| Dörröppningsvinkel: | 180 ° |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg SW127D ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Smeg Manualer
11 Oktober 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
6 Juni 2025
1 April 2025
10 Mars 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026