Smeg SWE86-1 Bruksanvisning
Smeg tvättmaskin SWE86-1
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg SWE86-1 (17 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Smeg SWE86-1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/17

WashingMachine
User’sManual
SWE86-1
SWE106D-1
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | SWE86-1 |
| Typ av operation: | Sensor |
| Färg på produkten: | Roestvrijstaal |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 900 mm |
| Djup: | 520 mm |
| Höjd: | 775 mm |
| Ljudnivå: | 26 dB |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Snäll: | Muurmontage |
| Motoreffekt: | 160 W |
| Antal motorer: | 1 |
| Maximal utsugskapacitet: | 650 m³/uur |
| Extraktionsmetod: | Afvoerend/recirculerend |
| Antal lampor: | 3 gloeilamp(en) |
| Typ lampa: | Halogeen |
| Soort vetfilter: | Metaal |
| Strömlampa: | 20 W |
| Strömförsörjning: | 220-240 V, 50 Hz |
| Antal hastigheter: | 4 |
| Ljudnivå (tvätt): | - dB |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 800 RPM |
| Intensivt läge: | Ja |
| Antal tvättprogram: | 15 |
| Doseringsassistent: | Ja |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Black, Cold |
| Filtrera: | LZ 51605 |
| Nominell kapacitet: | 6 kg |
| Vattenkapacitet: | Kall |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Buttons, Rotary |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Gångjärnssida: | Vänster |
| Laddning: | Frontmatad |
| Dörr färg: | Vit |
| Ljudnivå (spinn): | - dB |
| Vattenförbrukning per omgång: | - l |
| Energiförbrukning vid tvätt: | - kWh |
| Återstående tidindikering: | Ja |
| Material, trumma: | Rostfritt stål |
| Halv-belastning: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg SWE86-1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Smeg Manualer
11 Oktober 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
6 Juni 2025
1 April 2025
10 Mars 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026