Smeg PGF31G-1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg PGF31G-1 (20 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Smeg PGF31G-1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/20

63
Inhoudsopgave
1.WAARSCHUWINGEN BIJ GEBRUIK...............................................64
2.WAARSCHUWINGEN VOOR DE VEILIGHEID ...............................66
3.ZORG VOOR HET MILIEU...............................................................68
4.BESCHRIJVING VAN DE BEDIENINGEN........................................ 69
5.HET GEBRUIK VAN DE KOOKPLAAT .............................................70
6.REINIGING EN ONDERHOUD.........................................................72
7.INSTALLATIE IN HET MEUBEL.......................................................74
8.GASAANSLUITING ..........................................................................77
9.AANPASSING AAN VERSCHILLENDE GASTYPES....................... 79
10.ELEKTRISCHE AANSLUITING........................................................82
DEZE AANWIJZINGEN ZIJN ENKEL GELDIG VOOR DE LANDEN VAN BESTEMMING
WAARVAN DE IDENTIFICATIESYMBOLEN AANGEDUID WORDEN OP DE COVER
VAN DEZE HANDLEIDING.
DEZE INBOUW KOOKPLAAT BEHOORT TOT KLASSE 3.
AANWIJZINGEN VOOR DE GEBRUIKER: hier vindt u advies betreffende
het gebruik, de beschrijving van de bedieningen en de correcte
handelingen voor de reiniging en het onderhoud van het toestel.
AANWIJZINGEN VOOR DE INSTALLATEUR: deze zijn bedoeld voor de
gekwalificeerde technicus die de installatie, de inbedrijfstelling en de
keuring van het toestel moet uitvoeren.
Surf voor meer informatie over de producten naar www.smeg.com
@
Downloaded from www.vandenborre.be
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | PGF31G-1 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 7200 g |
| Bredd: | 300 mm |
| Djup: | 510 mm |
| Höjd: | 42 mm |
| Sladdlängd: | 1.2 m |
| Förpackningens bredd: | 675 mm |
| Elektronisk tändning: | Ja |
| Antal gasbrännare: | 1 |
| Säkerhetsventil: | Ja |
| Ursprungsland: | Italien |
| Yta: | Mätt |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Låddjup: | 375 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 9300 g |
| Wok brännare: | Ja |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Installationsfack, bredd: | 292 mm |
| Installationsfack, djup: | 494 mm |
| Typ av spishäll: | Gas |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 1 |
| Kokzon 1, form: | Rund |
| Typ av platta/tillagningsyta 1: | Extra stor |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 1: | gas |
| Placering av platta/tillagningsyta 1: | Central |
| Manöverplats: | Övre främre |
| Effekt på platta/tillagningsyta 1: | 5200 W |
| Typ av ytskikt: | Rostfritt stål |
| Anslutningseffekt (elektrisk): | 1 W |
| Anslutningseffekt (gas): | 5200 W |
| Material i hällstativ: | Gjutjärn |
| Wok brännare läge: | Mitten |
| Wokbrännarens effekt: | 5200 W |
| Spisens bredd, storlek: | 31 cm |
| Wi-Fi-styrning: | Nej |
| Integrerad huva: | Nej |
| Kemikalieskatt (Sverige): | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg PGF31G-1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026