Smeg PTS727-5 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg PTS727-5 (15 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 7 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Smeg PTS727-5 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/15

Table of Contents
qualified
engineer
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | PTS727-5 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 110 g |
| Bredd: | 120 mm |
| Djup: | 80 mm |
| Höjd: | 50 mm |
| Förpackningens bredd: | 145 mm |
| Djuppackning: | 63 mm |
| Förpackningshöjd: | 195 mm |
| Elektronisk tändning: | Ja |
| Kraftkälla: | Batterijen |
| Instruktioner: | Ja |
| Typ av förpackning: | Hangende doos |
| Bluetooth-version: | 4.0 |
| Vormfaktor: | Rechtshandig |
| Frekvensband: | 2.4 GHz |
| Garantikort: | Ja |
| Certifiering: | CE |
| Avsedd för: | Gamen |
| Ergonomisk design: | Ja |
| siffra: | 1 |
| Anslutningsområde: | 10 m |
| Antal knappar: | 6 |
| Förbindelse: | Bluetooth + USB Type-A |
| Ytfärg: | Monochromatisch |
| Rulla typ: | Wiel |
| Rörelseupplösning: | 3200 DPI |
| Typ av knappar: | Drukknoppen |
| Antal scrollhjul: | 1 |
| Rulla vägbeskrivningar: | Verticaal |
| Produkter per pall: | 360 stuk(s) |
| Justerbar rörelseupplösning: | Ja |
| Antal rörelseupplösningslägen: | 3 |
| Stöd för flera enheter: | Ja |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Typ av spishäll: | Gas |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 5 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg PTS727-5 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026