Smeg SC112NE2 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg SC112NE2 (39 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 4 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Smeg SC112NE2 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SC112NE2 |
| Bredd: | 597 mm |
| Djup: | 566 mm |
| Höjd: | 597 mm |
| Ugnens termostatområde: | 50 - 280 ° C |
| Självrengörande: | Ja |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Barnsäkert: | Ja |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Typ av timer: | Digital |
| Dimensioner på Installationsfack (BxDxH): | 564 x 560 x 583 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg SC112NE2 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026