Smeg SFP6604WTPNR Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg SFP6604WTPNR (11 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 32 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Smeg SFP6604WTPNR eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/11

Consigli e suggerimenti per un perfetto allineamento
Tips & tricks for a perfect alignment
DOLCE STIL NOVO
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SFP6604WTPNR |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 47400 g |
| Bredd: | 597 mm |
| Djup: | 548 mm |
| Höjd: | 592 mm |
| Grill: | Ja |
| Förpackningens bredd: | 645 mm |
| Ångkokning: | Nej |
| Antal lampor: | 2 lamp(or) |
| Antal ugnar: | 1 |
| Energiförbrukning (konventionell): | 1.09 kWh |
| Energieffektivitetsindex (EEI): | 81 |
| Ugnsstorlek: | Medium |
| Självrengörande: | Ja |
| Ursprungsland: | Italien |
| Antal bakplåtar: | 1 |
| Rengöringsteknik: | Pyrolytisk rengöring |
| Timerlägen: | End cooking time, Timer |
| Produktens färg: | Svart |
| Skärmtyp: | TFT |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Låddjup: | 680 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 51200 g |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Ugnens nettokapacitet: | 70 l |
| Antal nivåer: | 5 |
| Rengöringstyp: | Pyrolytisk |
| AC-inspänning: | 220-240 V V |
| Lamptyp: | halogen |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Ström: | 13 A |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Lampor: | 40 W |
| Ansluten effekt: | 3000 W |
| Grill styrka: | 1700 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Klocka: | Ja |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 79 l |
| Totalt ugn: | 3000 W |
| Ugnström: | 3000 W |
| Topp och undervärme: | Ja |
| Upptiningsfunktion i ugnen: | Ja |
| Energiförbrukning (påtvingad konvektion): | 0.68 kWh |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Hålla sig varm funktion: | Ja |
| Wi-Fi-styrning: | Ja |
| Antal tillagningsprogram: | 48 |
| Teleskopskena ingår: | Ja |
| Mjukstängande lucka: | Ja |
| Bottenvärme: | Ja |
| Grill, hela ytan: | Ja |
| Löstagbar ugnslucka: | Ja |
| Antal glaspaneler dörr: | 4 |
| Stektermometer: | Ja |
| Avfrostning program mängd: | 2 |
| Lampa 2, effekt: | 40 W |
| Pizzatillagningsfunktion: | Ja |
| Infällbara vred: | Nej |
| Löstagbart glas i ugnsluckan: | Ja |
| Kylfläkt för ugnslucka: | Ja |
| Vattenledningar: | \ |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg SFP6604WTPNR ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026