Smeg SWM65 Bruksanvisning
Smeg tvättmaskin SWM65
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg SWM65 (34 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Smeg SWM65 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/34

FULL ELECTRONIC
WASHING MACHINE
USER MANUAL
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | SWM65 |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 510 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Strömförsörjning: | 220-240V/50Hz |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 600 RPM |
| Antal tvättprogram: | 15 |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Black |
| Nominell kapacitet: | 5 kg |
| Produktens färg: | Vit |
| Tvättklass: | A |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Laddning: | Frontmatad |
| Dörr färg: | Vit |
| Centrifugering klass: | E |
| Vattenförbrukning per omgång: | 0 l |
| Energiförbrukning vid tvätt: | 0 kWh |
| Lastbalansering systemet: | Ja |
| Skumkontrollssystem: | Ja |
| Dörröppningsvinkel: | 150 ° |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg SWM65 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Smeg Manualer
11 Oktober 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
6 Juni 2025
1 April 2025
10 Mars 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026