Smeg TLS106 Bruksanvisning
Smeg tvättmaskin TLS106
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg TLS106 (17 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Smeg TLS106 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/17

A
BH
F
E
G
C D
J
I
K
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | TLS106 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 400 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 900 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1000 RPM |
| Antal tvättprogram: | 18 |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Black |
| Nominell kapacitet: | 6 kg |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LED |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Årlig vattenförbrukning tvätt: | 8926 l |
| Tvättklass: | A |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Laddning: | Toppmatad |
| Dörr färg: | Vit |
| Centrifugering klass: | C |
| Vattenförbrukning per omgång: | - l |
| Energiförbrukning vid tvätt: | - kWh |
| Årlig energiförbrukning tvätt: | 188 kWh |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg TLS106 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Smeg Manualer
11 Oktober 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
6 Juni 2025
1 April 2025
10 Mars 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026