Speed-Link Vades Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Speed-Link Vades (21 sidor) i kategorin gå. Denna manual har varit användbar för 32 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
21
Nedladdningar
1.559
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Speed-Link |
| Kategori: | gå |
| Modell: | Vades |
| Vikt: | 115 g |
| Bredd: | 81 mm |
| Djup: | 127 mm |
| Höjd: | 43 mm |
| Gränssnitt: | USB Type-A |
| Antal knappar: | 7 |
| Ytfärg: | Monokromatiskt |
| Rörelseupplösning: | 2400 DPI |
| Antal programmerbara knappar: | 7 |
| Typ av knappar: | Tryckbara knappar |
| Programmerbara musknappar: | Ja |
| Antal rörelseupplösningslägen: | 4 |
| Kabellängd: | 1.8 m |
| Produktens färg: | Black, Red |
| Formfaktor: | högerhand |
| Windows-operativsystem som stöds: | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Belysning: | Ja |
| Strömkälla: | Kabel |
| Ändamål: | Spela |
| Rörelsedetektor-teknik: | Optisk |
| Scroll-typ: | Hjul |
| Antalet rullningshjul: | 1 |
| Rullande riktningar: | Vågrät |
| Anpassningsbar rörelseupplösning: | Ja |
| Pollningsfrekvens: | 125 hz |
gå Speed-Link Manualer
6 Augusti 2025
5 Augusti 2025
5 Augusti 2025
5 Augusti 2025
5 Augusti 2025
gå Manualer
Nyaste gå Manualer
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026