StarTech.com DPBOOST Bruksanvisning
StarTech.com AV extender DPBOOST
Läs gratis den bruksanvisning för StarTech.com DPBOOST (11 sidor) i kategorin AV extender. Guiden har ansetts hjälpsam av 26 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om StarTech.com DPBOOST eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/11

Manual Revision: 09/05/2018
For the latest information, technical specications, and support for
this product, please visit www.StarTech.com/DPBOOST
FR: Guide de l’utilisateur - fr.startech.com
DE: Bedienungsanleitung - de.startech.com
ES: Guía del usuario - es.startech.com
NL: Gebruiksaanwijzing - nl.startech.com
PT: Guia do usuário - pt.startech.com
IT: Guida per l’uso - it.startech.com
DPBOOST
DisplayPort Signal Booster - 4K
*actual product may vary from photos
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | AV extender |
| Modell: | DPBOOST |
| Vikt: | 152 g |
| Bredd: | 50 mm |
| Djup: | 80 mm |
| Höjd: | 21 mm |
| Förpackningens bredd: | 142 mm |
| Videolägen som stöds: | 720p, 1080p, 2160p |
| Maximal upplösning: | 3840 x 2160 pixlar |
| Ljudsystem: | Flerkanalig |
| Certifiering: | CE, FCC |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1200 (WUXGA), 2560 x 1600 (WQXGA), 3840 x 2160 |
| Modell: | Repeater för AV-utrustning |
| Uteffekt: | 1 A |
| Videoingång: | DisplayPort |
| Rackmontering: | Ja |
| Ljudutgångskanaler: | 7.1 kanaler |
| Driftspänning: | 5 V |
| Produktens färg: | Svart |
| Låddjup: | 168 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 398 g |
| Ytterförpackningens höjd: | 208 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 12 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 426 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 310 mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 5 W |
| Produktstorlek (BxDxH): | 50 x 80 x 21 mm |
| Video ut: | DisplayPort |
| Extern strömadapter: | Ja |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| AC-inspänning: | 100-240 V |
| Kabel inkluderad: | USB |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| Ingående ström: | 0.3 A |
| Maximal överföringshastighet avstånd: | 20 m |
| Förpackningsstorlek (B x D x H): | 143 x 168 x 63 mm |
| Stöd för ljud: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med StarTech.com DPBOOST ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
AV extender StarTech.com Manualer
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
AV extender Manualer
Nyaste AV extender Manualer
8 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
26 Februari 2025
25 Februari 2025
20 Februari 2025
20 Februari 2025