StarTech.com ET90110SC2 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för StarTech.com ET90110SC2 (2 sidor) i kategorin ej kategoriserat. Denna manual har varit användbar för 18 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.8 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
762
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | ej kategoriserat |
| Modell: | ET90110SC2 |
| Vikt: | 600 g |
| Bredd: | 87 mm |
| Djup: | 153 mm |
| Höjd: | 24 mm |
| Förpackningens bredd: | 190 mm |
| Certifiering: | CE, FCC |
| Uteffekt: | 1.6 A |
| Våglängd: | 1310 nm |
| Maximal dataöverföringshastighet: | 200 Mbit/s |
| Spänning: | 100 - 240 V |
| Full duplex: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| Låddjup: | 233 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 779 g |
| Typ av strömkontakt: | Typ M |
| Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd: | Nej |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Produktstorlek (BxDxH): | 95 x 160 x 20 mm |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| Utgångsspänning: | 12 V |
| Material, hölje: | Stål |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| Kommunikationsstandarder: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85176990 |
| Intern: | Nej |
| Maximal överföringshastighet avstånd: | 2000 m |
| Duplex systemet: | Full, Half |
| Fiberoptiska kontakten: | SC |
| Fiberportar kvantitet: | 1 |
| Auto MDI / MDI-X: | Ja |
| Fiberlägets struktur: | Flerläge |
| Wavelength-division multiplexing (WDM): | Nej |
ej kategoriserat StarTech.com Manualer
20 Mars 2026
15 Mars 2026
11 Mars 2026
10 Mars 2026
10 Mars 2026
ej kategoriserat Manualer
Nyaste ej kategoriserat Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026