StarTech.com ET90110ST2 Bruksanvisning
StarTech.com ej kategoriserat ET90110ST2
Läs gratis den bruksanvisning för StarTech.com ET90110ST2 (2 sidor) i kategorin ej kategoriserat. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om StarTech.com ET90110ST2 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | ej kategoriserat |
| Modell: | ET90110ST2 |
| Vikt: | 600 g |
| Höjd: | 90 mm |
| Förpackningens bredd: | 207 mm |
| Certifiering: | CE, FCC |
| Uteffekt: | 1 A |
| Våglängd: | 1310 nm |
| Maximal dataöverföringshastighet: | 200 Mbit/s |
| Full duplex: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| Låddjup: | 137 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 757 g |
| Typ av ethernet-gränssnitt: | Snabb Ethernet |
| Datahastighet för Ethernet-LAN: | 10, 100 Mbit/s |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Produktstorlek (BxDxH): | 95 x 160 x 20 mm |
| Temperatur vid drift: | 0 - 60 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -10 - 70 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 10 - 90 % |
| Extern strömadapter: | Ja |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| Utgångsspänning: | 12 V |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Likströmsingång: | Ja |
| Plug & Play-kompatibel: | Ja |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85176990 |
| Intern: | Nej |
| Maximal överföringshastighet avstånd: | 2000 m |
| Duplex systemet: | Full, Half |
| Fiberoptiska kontakten: | st |
| Fiberportar kvantitet: | 1 |
| Auto MDI / MDI-X: | Ja |
| Fiberlägets struktur: | Flerläge |
| Omvandlare inmatningsgränssnitt: | 10Base-T |
| Omvandlare utgränssnittet: | 100Base-FX |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med StarTech.com ET90110ST2 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
ej kategoriserat StarTech.com Manualer
20 Mars 2026
15 Mars 2026
11 Mars 2026
10 Mars 2026
10 Mars 2026
10 Mars 2026
9 Mars 2026
9 Mars 2026
1 Mars 2026
1 Mars 2026
ej kategoriserat Manualer
Nyaste ej kategoriserat Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026