StarTech.com PEX1S553LP Bruksanvisning
StarTech.com ej kategoriserat PEX1S553LP
Läs gratis den bruksanvisning för StarTech.com PEX1S553LP (11 sidor) i kategorin ej kategoriserat. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om StarTech.com PEX1S553LP eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | ej kategoriserat |
| Modell: | PEX1S553LP |
| Vikt: | 44 g |
| Bredd: | 80 mm |
| Djup: | 105 mm |
| Höjd: | 20 mm |
| Förpackningens bredd: | 143 mm |
| Kompatibla operativsystem: | Linux, \nMac OS 10.4.x |
| Värdgränssnitt: | PCIe |
| Serveroperativsystem som stöds: | Windows Server 2003, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019 |
| FIFO (först in, först ut): | 128 B |
| Seriellt gränssnitt: | RS-232 |
| Produktens färg: | Grön |
| bruksanvisning: | Ja |
| Låddjup: | 174 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 130 g |
| Ytterförpackningens höjd: | 315 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 75 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 692 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 365 mm |
| Mac-operativsystem som stöds: | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Andra operativsystem som stöds: | DOS, Windows XP Embedded |
| Temperatur vid drift: | -10 - 80 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -20 - 100 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 5 - 85 % |
| Seriella portar: | 1 |
| Hållbarhetscertifiering: | CE, RoHS |
| Linux operativsystem som stöds: | Ja |
| Harmonized System (HS)-kod: | 84733020 |
| Intern: | Ja |
| Kretsar: | ASIX - MCS9922CV-AA |
| Utgränssnittet: | Serial |
| Drivrutiner medföljer: | Ja |
| Baudhastighet: | 460.8 Kbit/s |
| Periferiska (Molex) strömkontakter (4-pin): | 1 |
| Expansionskortets standard: | PCI 1.1 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med StarTech.com PEX1S553LP ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
ej kategoriserat StarTech.com Manualer
20 Mars 2026
15 Mars 2026
11 Mars 2026
10 Mars 2026
10 Mars 2026
10 Mars 2026
9 Mars 2026
9 Mars 2026
1 Mars 2026
1 Mars 2026
ej kategoriserat Manualer
Nyaste ej kategoriserat Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026