StarTech.com RKCONS1701 Bruksanvisning
StarTech.com Inte kategoriserad RKCONS1701
Läs gratis den bruksanvisning för StarTech.com RKCONS1701 (23 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om StarTech.com RKCONS1701 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/23
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | RKCONS1701 |
| Vikt: | 11600 g |
| Bredd: | 448 mm |
| Djup: | 42.5 mm |
| Höjd: | 471 mm |
| Förpackningens bredd: | 615 mm |
| LED-indikatorer: | Power, Status |
| Skärm diagonal: | 17 " |
| Upplösning: | 1280 x 1024 pixlar |
| Ljusstyrka: | 250 cd/m² |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Certifiering: | CE, FCC, PSE, UL |
| Material: | Stål |
| Bildförhållande: | 5:4 |
| Färgdjup: | 8 bit |
| Rackmontering: | Ja |
| Snabbinstallationsguide: | Ja |
| Medeltid mellan fel (MTBF): | 50000 h |
| Antal skruvar: | 8 |
| Monteringsfästen ingår: | Ja |
| Rackkapacitet: | 1U |
| Kabellängd: | 1.82 m |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| Skärmtyp: | LCD |
| Låddjup: | 765 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 17100 g |
| Ytterförpackningens höjd: | 185 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 1 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 765 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 615 mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 13 W |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -20 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 10 - 80 % |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| Video porttyp: | VGA |
| Kabel inkluderad: | KVM |
| Rackmonteringssats: | Ja |
| IP-kontroll: | Nej |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Ingående ström: | 1.5 A |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 160 ° |
| Bildpunktavstånd: | 0.264 x 0.264 mm |
| Skruvar medföljer: | Ja |
| Seriekoppling (daisy chain): | Nej |
| AC-adapter, inspänning: | 100 - 240 V |
| Typer av nätkontakter som ingår: | ANZ, EU, JP, NA, UK |
| Tangentbord anslutningstyp: | USB |
| Mus porttyp: | USB |
| Knapplås: | Nej |
| Inbyggnadsdjup (max): | 790 mm |
| Inbyggnadsdjup (min): | 450 mm |
| Korgmuttrar ingår: | Ja |
| Antal korgmuttrar: | 8 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med StarTech.com RKCONS1701 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Inte kategoriserad StarTech.com Manualer
18 Mars 2025
18 Mars 2025
3 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
