StarTech.com RKCONS1916K Bruksanvisning
StarTech.com Inte kategoriserad RKCONS1916K
Läs gratis den bruksanvisning för StarTech.com RKCONS1916K (44 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om StarTech.com RKCONS1916K eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/44

Manual Revision: 08/30/2024
User Manual
For the latest information and specications visit
www.startech.com/RKCONS1916K
16-Port VGA Rackmount LCD Console
| 19 in. | 1U
SKU#: RKCONS1916K
Actual product may vary from photos
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | RKCONS1916K |
| Vikt: | 13500 g |
| Bredd: | 483 mm |
| Djup: | 643 mm |
| Höjd: | 43 mm |
| Förpackningens bredd: | 615 mm |
| Skärm diagonal: | 19 " |
| Upplösning: | 1280 x 1024 pixlar |
| Ljusstyrka: | 250 cd/m² |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Certifiering: | PSE, FCC, UL, CE, REACH |
| Färgdjup: | 8 bit |
| Snabbinstallationsguide: | Ja |
| Medeltid mellan fel (MTBF): | 50000 h |
| Antal skruvar: | 8 |
| Monteringsfästen ingår: | Ja |
| Inbyggd pekplatta: | Ja |
| Rackkapacitet: | 1U |
| Antal datorer: | 16 |
| Produktens färg: | Svart |
| Skärmtyp: | LCD |
| Låddjup: | 765 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 21000 g |
| Ytterförpackningens höjd: | 190 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 1 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 765 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 615 mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 23 W |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -20 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 10 - 80 % |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| Video porttyp: | VGA |
| Kabel inkluderad: | KVM |
| Displaytyp: | TFT LCD |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Ingående ström: | 1.5 A |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 18 |
| Bildpunktavstånd: | 0.264 x 0.264 mm |
| Skruvar medföljer: | Ja |
| Seriekoppling (daisy chain): | Nej |
| AC-adapter, inspänning: | 100 - 240 V |
| Stöd för ljud: | Nej |
| Typer av nätkontakter som ingår: | ANZ, EU, JP, NA, UK |
| Tangentbord anslutningstyp: | USB |
| Mus porttyp: | USB |
| Antal USB 2.0 typ A-portar: | 2 |
| Knapplås: | Nej |
| Inbyggnadsdjup (max): | 890 mm |
| Inbyggnadsdjup (min): | 605 mm |
| Korgmuttrar ingår: | Ja |
| Antal korgmuttrar: | 8 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med StarTech.com RKCONS1916K ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Inte kategoriserad StarTech.com Manualer
18 Mars 2025
18 Mars 2025
3 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025