StarTech.com ST121HDBTSC Bruksanvisning
StarTech.com AV extender ST121HDBTSC
Läs gratis den bruksanvisning för StarTech.com ST121HDBTSC (2 sidor) i kategorin AV extender. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om StarTech.com ST121HDBTSC eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/2

Manual Revision: 11/09/2020
For the latest information, technical specications, and support for
this product, please visit www.startech.com/<sku>.
FR: Guide de l’utilisateur - fr.startech.com
DE: Bedienungsanleitung - de.startech.com
ES: Guía del usuario - es.startech.com
NL: Gebruiksaanwijzing - nl.startech.com
PT: Guia do usuário - pt.startech.com
IT: Guida per l’uso - it.startech.com
JP: 取扱説明書 - jp.startech.com
ST121HDBTSC
Multi-Input HDBaseT Extender
Switch and Scaler - 1080P
*actual product may vary from photos
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | AV extender |
| Modell: | ST121HDBTSC |
| Vikt: | 2000 g |
| Bredd: | 61 mm |
| Djup: | 106 mm |
| Höjd: | 67 mm |
| Förpackningens bredd: | 98 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Maximal upplösning: | 1920 x 1200 pixlar |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Certifiering: | CE, FCC, TAA |
| Material: | Aluminium |
| Grafikupplösningar som stöds: | 640 x 480 (VGA),800 x 600 (SVGA),1024 x 768 (XGA),1280 x 1024 (SXGA),1280 x 720 (HD 720),1280 x 800,1360 x 768 (WXGA),1366 x 768,1400 x 1050 (SXGA+),1440 x 900,1600 x 1200 (UXGA),1680 x 1050 (WSXGA+),1920 x 1080 (HD 1080),1920 x 1200 (WUXGA) |
| Modell: | Sändare och mottagare för AV-utrustning |
| VGA (D-Sub) ingångsportar: | 1 |
| Antal RJ-11-portar: | 2 |
| Uteffekt: | 1.5 A |
| Rackmontering: | Ja |
| Ljudutgångskanaler: | 2.0 kanaler |
| RJ-45 utgångsportar: | 1 |
| Monteringsfästen ingår: | Ja |
| Antal HDMI-utgångar: | 2 |
| RJ-45 ingångsportar: | 1 |
| Driftspänning: | 12 V |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Kabeltyper som stöds: | Cat5e, Cat6 |
| 3,5 mm in: | Ja |
| IR-sändare ingår: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Låddjup: | 160 mm |
| Ytterförpackningens höjd: | 270 mm |
| Produkter per ytterförpackning: | 6 styck |
| Ytterförpackningens längd: | 495 mm |
| Ytterförpackningens bredd: | 385 mm |
| Typ av strömkontakt: | Typ M |
| Strömförbrukning (vanlig): | 18 W |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -10 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 0 - 80 % |
| Extern strömadapter: | Ja |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Kabel inkluderad: | LAN (RJ-45), Phone (RJ-11) |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Likströmsingång: | Ja |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| Max uppdateringsfrekvens: | 60 hz |
| Ingående ström: | 0.6 A |
| Maximal överföringshastighet avstånd: | 70 m |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Fjärrstyrd IR-utgång: | 2 |
| Aux-In: | Ja |
| Seriekoppling (daisy chain): | Nej |
| HDMI-in: | 2 |
| Typer av nätkontakter som ingår: | ANZ, EU, JP, NA, UK |
| Fötter i gummi: | Ja |
| HDCP- och EDID-förbikoppling: | Ja |
| Fjärrstyrd (IR) ingång: | 2 |
| IR-mottagare ingår: | Ja |
| Visningsportar in: | 1 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med StarTech.com ST121HDBTSC ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
AV extender StarTech.com Manualer
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
AV extender Manualer
Nyaste AV extender Manualer
8 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
26 Februari 2025
25 Februari 2025
20 Februari 2025
20 Februari 2025