StarTech.com SV565UTPDUV Bruksanvisning
StarTech.com Inte kategoriserad SV565UTPDUV
Läs gratis den bruksanvisning för StarTech.com SV565UTPDUV (17 sidor) i kategorin Inte kategoriserad. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om StarTech.com SV565UTPDUV eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/17

Manual Revision: 08/12/2013
For the most up-to-date information, please visit: www.startech.com
DE: Bedienungsanleitung - de.startech.com
FR: Guide de l'utilisateur - fr.startech.com
ES: Guía del usuario - es.startech.com
IT: Guida per l'uso - it.startech.com
NL: Gebruiksaanwijzing - nl.startech.com
PT: Guia do usuário - pt.startech.com
SV565UTPHDU / SV565UTPDUV
1920x1200 Uncompressed DVI over
Cat5e/6 KVM Extender - 330ft (100m)
*actual product may vary from photos
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | Inte kategoriserad |
| Modell: | SV565UTPDUV |
| Vikt: | 857 g |
| Bredd: | 118 mm |
| Djup: | 175 mm |
| Höjd: | 102 mm |
| Förpackningens bredd: | 213 mm |
| LED-indikatorer: | Link, Power, USB |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Certifiering: | CE, FCC, UL, REACH |
| Modell: | Konsol-sändare och -mottagare |
| Uteffekt: | 3 A |
| Rackmontering: | Nej |
| Antal RJ-45-portar: | 2 |
| Spänning: | 100 - 240 V |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| Låddjup: | 376 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 2500 g |
| Typ av strömkontakt: | Typ C |
| Strömförbrukning (vanlig): | 15 W |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -20 - 70 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 20 - 80 % |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| Utgångsspänning: | 5 V |
| Material, hölje: | Aluminium |
| Kabel inkluderad: | AC, DVI, USB |
| Likströmsingång: | Ja |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| IP-kontroll: | Nej |
| Harmonized System (HS)-kod: | 84733020 |
| Faktisk dataöverföringshastighet: | 30 Mbit/s |
| Maximal överföringshastighet avstånd: | 100 m |
| Antal DVI-D anslutningar: | 2 |
| Seriekoppling (daisy chain): | Ja |
| Antal USB 2.0 typ-B-portar: | 1 |
| Antal USB 2.0 typ A-portar: | 3 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med StarTech.com SV565UTPDUV ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Inte kategoriserad StarTech.com Manualer
18 Mars 2025
18 Mars 2025
3 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
Inte kategoriserad Manualer
Nyaste Inte kategoriserad Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025