StarTech.com WIFI2HD2 Bruksanvisning
StarTech.com AV extender WIFI2HD2
Läs gratis den bruksanvisning för StarTech.com WIFI2HD2 (27 sidor) i kategorin AV extender. Guiden har ansetts hjälpsam av 21 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om StarTech.com WIFI2HD2 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/27

Manual Revision: 05/15/2013
For the most up-to-date information, please visit: www.startech.com
DE: Bedienungsanleitung - de.startech.com
FR: Guide de l'utilisateur - fr.startech.com
ES: Guía del usuario - es.startech.com
IT: Guida per l'uso - it.startech.com
NL: Gebruiksaanwijzing - nl.startech.com
PT: Guia do usuário - pt.startech.com
WIFI2HD2
WiFi to HDMI® Wireless Video Extender with Audio
*actual product may vary from photos
Produktspecifikationer
| Varumärke: | StarTech.com |
| Kategori: | AV extender |
| Modell: | WIFI2HD2 |
| Vikt: | 140 g |
| Bredd: | 55 mm |
| Djup: | 72 mm |
| Höjd: | 27 mm |
| Förpackningens bredd: | 153 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Wi-Fi: | Ja |
| Videolägen som stöds: | 1080i, 1080p, 720p |
| Maximal upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Certifiering: | CE, REACH, TAA |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1024 x 768 (XGA),1280 x 1024 (SXGA),1280 x 720 (HD 720),1280 x 800 (WXGA),1366 x 768,1440 x 900 (WXGA+),1600 x 1200 (UXGA),1680 x 1050 (WSXGA+),1920 x 1080 (HD 1080) |
| Modell: | Sändare för AV-utrustning |
| Uteffekt: | 1 A |
| RJ-45 utgångsportar: | 1 |
| Driftspänning: | 5 V |
| Kabellängd: | 0.13 m |
| Produktens färg: | Svart |
| Antal USB-portar: | 2 |
| bruksanvisning: | Ja |
| Låddjup: | 229 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 400 g |
| Typ av strömkontakt: | Typ M |
| Strömförbrukning (vanlig): | 5 W |
| Extern strömadapter: | Ja |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Anslutningsteknologi: | Trådlös |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Kommunikationsstandarder: | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Ingående ström: | 0.2 A |
| Maximal överföringshastighet avstånd: | 55 m |
| Ljudanslutning: | 3,5 mm |
| HDMI-in: | 1 |
| Typer av nätkontakter som ingår: | EU, NA, UK |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med StarTech.com WIFI2HD2 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
AV extender StarTech.com Manualer
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
2 Januari 2025
AV extender Manualer
Nyaste AV extender Manualer
8 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
1 April 2025
26 Februari 2025
25 Februari 2025
20 Februari 2025
20 Februari 2025