Teufel Columa 300 Set M Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Teufel Columa 300 Set M (20 sidor) i kategorin högtalare. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Teufel Columa 300 Set M eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/20

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Teufel |
| Kategori: | högtalare |
| Modell: | Columa 300 Set M |
| Rekommenderad användning: | Hemmabio |
| Ljudutgångskanaler: | 5.1 kanaler |
| Typ av satellithögtalare: | 1-vägs |
| Produktens färg: | Silver |
| Uteffekt (RMS): | - W |
| Subwoofer RMS-effekt: | 180 W |
| Strömkälla: | AC |
| Antal satellithögtalare: | 5 |
| Satellithögtalarens RMS-effekt: | 100 W |
| Impedans för satellit-högtalare: | 4 Ω |
| Centrumhögtalare, styrka: | 100 W |
| Subwoofer vikt: | 20000 g |
| Frekvensområde för satellithögtalare: | 140 - 22000 hz |
| Frekvensområde (center): | 140 - 22000 hz |
| Centrumhögtalarimpedans: | 4 Ω |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Teufel Columa 300 Set M ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
högtalare Teufel Manualer
27 Mars 2026
13 Mars 2026
2 Februari 2026
11 Oktober 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
17 September 2025
högtalare Manualer
Nyaste högtalare Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026